Nieczajna ?

buiosu

Re: Nieczajna ?

Postautor: buiosu » 20 paź 2017, 13:16

Prowadzący strzelanie zasadniczo musi być obecny na strzelnicy jak ktoś z niej korzysta. Możesz też te uprawnienia zrobić i będziesz sam sobie prowadzącym. :)

Adik

Postautor: Adik » 21 paź 2017, 8:08

Ok, dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

ADIK

Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum

Awatar użytkownika
FunkyKoval

Postautor: FunkyKoval » 31 gru 2017, 10:01

Proszę osoby korzystające ze strzelnicy o zabieranie ze sobą pozostałości "celów".
Od jakiegoś czasu zwiększa się ilość puszek, patelni i innego gó..a. Skoro przywiozłeś, to możesz też zabrać. A jeśli masz wolne miejsce w bagażniku i kuble, to zabierz po kimś.
Monitoring to koszty, ale może trzeba będzie jednak założyć.

Bartek

Postautor: Bartek » 01 sty 2018, 18:24

Hmm patelnia. A ktoś ostatnio chwalił się strzelaniem w Nieczajnej do patelni na fb. :mrgreen:

Awatar użytkownika
FunkyKoval

Postautor: FunkyKoval » 01 sty 2018, 19:03

Nie tylko patelnia, junkers, piła tarczowa jakieś rurki itd.
Dla nas to mogą być cele, ale dla właściciela terenu, to śmieci.
Wynajmujemy i płacimy za teren, ale...

Awatar użytkownika
Fabio

Postautor: Fabio » 10 sty 2018, 0:33

Drogi Bartku, strzelaniem do patelnii chwaliłem się prawdopodobnie ja, a takową znalazłem już leżącą na końcu toru pod oponami. Na strzelnicy bywam dość często bo praktycznie co 3-4 dzień i ostatnio wraz z kolegom wyzbierałem z toru 2 wielkie wory tektur, puszek po energetykach, brązowych poszatkowanych pojemników po wodzie i innego syfu. Każdy ma prawo postrzelać do czego tam lubi (w ramach rozsądku oczywiście). Sam strzelam tam sobie do plastikowych butelek z barwioną wodą bo fajnie to wygląda czy jakiejś brzdąkającej blachy ale przyłączam się do prośby o zbieranie po sobie bałaganu na torze a przynajmniej o schowanie sobie tego do bunkra na koncu toru po zakończeniu strzelania ( proszę też nie mylić schowania sobie czegoś z robieniem śmietnika w bunkrze).

Bartek

Postautor: Bartek » 10 sty 2018, 22:56

Fabio tak wiem że to ty :D jednak nie odbieraj tego źle :mrgreen: nie chciałem Ciebie sprzedać.

Gość

Postautor: Gość » 11 sty 2018, 11:08

Bartek pisze:Fabio tak wiem że to ty :D jednak nie odbieraj tego źle :mrgreen: nie chciałem Ciebie sprzedać.

Haha nie no spoko wiadomo :D dużo z tych patelek już i tak nie zostało jak je brałem bo łatwiej było w przestrzeline trafić na patelce niż nią samą. Trzeba to wszystko co już i tak się do niczego nie nadaje w jakiś wór i na okoliczny skup złomu :p wory że śmieciami też lepiej od razu zabrać do auta bo wiatr zrobi swoje przez kilka dni. Ostatnio zbierając po kimś blachy takie wbijane w kształcie sylwetki rozcialem sobie pół dłoni o ostra poszarpana krawędź także bez rękawic już się tam nie ruszam :/

Awatar użytkownika
Fabio

Postautor: Fabio » 11 sty 2018, 21:58

EDIT: Niechcący napisałem powyższy post wylogowany jako gość.

Wiem, że Pan Rafał prosił aby nie wykonywać na strzelnicy żadnych prac bez konsultacji, ale pomyślałem, że chyba nie będzie miał nam za złe :P Skorzystawszy z pomocy kolegi który użyczył mi dziś także pojemniejszego auta i dodatkowej pary rąk do pracy, udało nam się całkowicie wysprzątać tor, wały oraz bunkier ze śmieci. Zabraliśmy ze sobą ile się dało upchać do bagażnika, ale niestety 2 worki zostały jeszcze na miejscu. W bunkrze leży też paczka worków na śmieci - proszę się nie bać z nich korzystać :)

Oczywiście liczymy na uszanowanie naszej pracy :P

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
FunkyKoval

Postautor: FunkyKoval » 14 sty 2018, 8:39

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.
Ja niestety jestem ograniczony kubłem, ale jak mogę, to też zabieram.

Wróć do „Strzelnice”