Strzenica?
Strzenica?
Moi drodzy. Pytanie. Czy ktoś się orientuje co to jest za strzelnica za Dolskiem w kierunku Gostynia?
Pozdrawiam
Maciej Górecki
Maciej Górecki
- FunkyKoval
- Posty: 196
- Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54
Re: Strzenica?
Tak, to obiekt jakiejś firmy ochroniarskiej, chyba DELTA.
Podjechałem tam kiedyś, w drodze do Piasków. Zamknięte na głucho, ale obiekt zajefajny.
Podjechałem tam kiedyś, w drodze do Piasków. Zamknięte na głucho, ale obiekt zajefajny.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości