Gdzie w Poznaniu zrobić badania?

Maniek

Re: Gdzie w Poznaniu zrobić badania?

Postautor: Maniek » 16 sie 2017, 7:42

Raczej nie Tymo, akurat byłem jedynym badanym.
Wybaczcie że napisałem poprzedni post jako gość, ale nie zauważyłem że jestem niezalogowany. :lol:

Awatar użytkownika
Wiewiór
Lokalizacja: Południowo-zachodnie rubieże królestwa Wielkopolskiego

Postautor: Wiewiór » 17 sie 2017, 20:05

Ja akurat zrobiłem badania u dra Okulicza-Kozaryna na Pomorskiej 3. Gość jest na prawdę niezły. Widać, że sam zęby zjadł na strzelectwie. Jakie będzie podejście na badaniu to się zacząłem domyślać, kiedy przyjechałem ciut wcześniej a pan doktor zaprezentował mi zawartość półki z czasopismami, które mogę sobie obejrzeć czekając na panią psycholog (też fajna babka swoją drogą). A tam - katalogi Browninga, amerykańskie gazety o broni itp. :D Jeszcze ciekawa dyskusja na tematy "okołobroniowe", pytania o to, co bym chciał na początek itp. Bardzo serdeczny i taktowny człowiek. Warto było poznać. Jeśli po coś szczególnie warto akurat tam jechać na badania to właśnie dla osoby samego pana doktora.
Nie ufaj nikomu
nawet sól wygląda jak cukier.

ptaq

Postautor: ptaq » 12 wrz 2017, 16:29

Badania u dr Szkudlarka bezproblemowe.
Wszystko w jednym miejscu (do okulisty wchodzi się na pięterko).
Moja obawa co do "cyferek z kropeczek" szybko została rozwiana.
(Część widzę, co do reszty -sprawdzono, że kolory widzę i tak temat został zakończony.)

Nadal obowiązuje cena 300zł.

filjed

Postautor: filjed » 19 wrz 2017, 19:54

Także byłem u dr. Szkudlarka. Wszystko spoko. Dobrze jest być wcześniej niż na umówioną godzinę, bo do doktora wchodzi się bez żadnej rejestracji czy numerków. Kto pierwszy ten lepszy.

Wróć do „Jak zdobyć i nie stracić pozwolenia?”