Gdzie najtaniej, jakie ceny i ilości?
Ktoś będzie kupował w najbliższym czasie?
.22 LR
- FunkyKoval
- Posty: 196
- Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54
Re: .22 LR
Ruger mk2 i WZ48. Sprawdzę najwyżej w sobotę jak lata thunder
- FunkyKoval
- Posty: 196
- Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54
Re: .22 LR
Thunderbolta nie ma i nie będzie.
Rozmawiałem ze Świętym i twierdzi że cena zaporowa i nie będą ściągać. Ale teraz uwaga!!!
W magnum maja winchestera HP HV pakowany po 235 szt. po 59 PLN
Nie wiem jak w karabinkach semi auto, ale w SIG1911-22 daje radę znakomicie. Kupiłem 1600 szt
.
Nie pchać się, do czwartku sklep zamknięty.
Rozmawiałem ze Świętym i twierdzi że cena zaporowa i nie będą ściągać. Ale teraz uwaga!!!
W magnum maja winchestera HP HV pakowany po 235 szt. po 59 PLN
Nie pchać się, do czwartku sklep zamknięty.
- FunkyKoval
- Posty: 196
- Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54
Re: .22 LR
Tak, trzymaj się o short z daleka. Pamiętam jak kupowaliśmy karabinki z LOK do stowarzyszenia to margoliny w .22 short miały być po 50 PLN.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości