.22 LR

Kupujesz, jedziesz, daj znać.
Awatar użytkownika
FunkyKoval
Posty: 196
Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54

.22 LR

Postautor: FunkyKoval » 12 kwie 2017, 19:51

Gdzie najtaniej, jakie ceny i ilości?
Ktoś będzie kupował w najbliższym czasie?

Awatar użytkownika
FunkyKoval
Posty: 196
Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54

Re: .22 LR

Postautor: FunkyKoval » 13 kwie 2017, 9:53

Ruger mk2 i WZ48. Sprawdzę najwyżej w sobotę jak lata thunder

Awatar użytkownika
FunkyKoval
Posty: 196
Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54

Re: .22 LR

Postautor: FunkyKoval » 31 paź 2017, 18:18

Thunderbolta nie ma i nie będzie.
Rozmawiałem ze Świętym i twierdzi że cena zaporowa i nie będą ściągać. Ale teraz uwaga!!!
W magnum maja winchestera HP HV pakowany po 235 szt. po 59 PLN :shock: Nie wiem jak w karabinkach semi auto, ale w SIG1911-22 daje radę znakomicie. Kupiłem 1600 szt :D .
Nie pchać się, do czwartku sklep zamknięty. :lol:

Awatar użytkownika
FunkyKoval
Posty: 196
Rejestracja: 08 lut 2017, 20:54

Re: .22 LR

Postautor: FunkyKoval » 01 lis 2017, 8:58

Tak, trzymaj się o short z daleka. Pamiętam jak kupowaliśmy karabinki z LOK do stowarzyszenia to margoliny w .22 short miały być po 50 PLN.


Wróć do „Wspólne zakupy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości