Hasło - Zbrojownia. Autoryzowany dystrybutor KONSMETAL Sklepsejfy PL robi wypasioną promocję....i jeszcze trwa. info na http://sklepsejfy.pl/contacts/ , tel 883 109 334.
Szafa KONSMETAL - S1
-
pog
Szafa KONSMETAL - S1
UWAGA
...przekazujemy informacyjnie 15% zniżki od cen sklepowych !! .
Hasło - Zbrojownia. Autoryzowany dystrybutor KONSMETAL Sklepsejfy PL robi wypasioną promocję....i jeszcze trwa. info na http://sklepsejfy.pl/contacts/ , tel 883 109 334.
Hasło - Zbrojownia. Autoryzowany dystrybutor KONSMETAL Sklepsejfy PL robi wypasioną promocję....i jeszcze trwa. info na http://sklepsejfy.pl/contacts/ , tel 883 109 334.
Re: Szafa KONSMETAL - S1
To możliwe ?
Za szafę która wszędzie kosztuje ok 2tys
A w najtańszym sklepie 1750 tu zapłacimy 1573 zł ?
Za szafę która wszędzie kosztuje ok 2tys
A w najtańszym sklepie 1750 tu zapłacimy 1573 zł ?
-
Artur0429177
Re: Szafa KONSMETAL - S1
Witam
Proponuję odezwać się do sejfomania.eu, kupowałem u nich szafę firmy Konsmetal i w indywidualnym zamówieniu uzyskałem cenę niższą niż we wszystkich sklepach internetowych nie wspomnę o allegro czy OLX. Przywieźli i zamontowali. Fakt że mieli blisko jednak IV piętro bez windy usługa 120 zł. Sejfy .pl chciały 350.
pozdrawiam
Proponuję odezwać się do sejfomania.eu, kupowałem u nich szafę firmy Konsmetal i w indywidualnym zamówieniu uzyskałem cenę niższą niż we wszystkich sklepach internetowych nie wspomnę o allegro czy OLX. Przywieźli i zamontowali. Fakt że mieli blisko jednak IV piętro bez windy usługa 120 zł. Sejfy .pl chciały 350.
pozdrawiam
-
dominikk
Re: Szafa KONSMETAL - S1
Wypasiona promocja ? To zobaczcie sobie to https://www.olx.pl/oferta/szafa-na-bron ... 8;promoted i też autoryzowany dystrybutor 
Re: Szafa KONSMETAL - S1
czy firma sklepsejfy działa czy nie? Dzwoniłem w piątek, dzwoniłem dzisiaj i cisza w słuchawce...
Pozdrawiam
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
Re: Szafa KONSMETAL - S1
W sumie tak
Ale nagrać informację na poczcie głosowej to w końcu żadna sztuka 
Pozdrawiam
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
-
Jacol Beta
Re: Szafa KONSMETAL - S1
Adik, zakładasz że wszyscy ludzie myślą. A tak nie jest
. Nagrać wiadomość...
Ty wiesz ile to roboty jest!
Ty wiesz ile to roboty jest!
Re: Szafa KONSMETAL - S1
Kiedyś jak dzwoniłem na pogotowie (człowiek miał zawał) odezwała mi się poczta głosowa
"zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału " dziś się z tego śmieje ale wtedy mało co nie eksplodowałem 
Re: Szafa KONSMETAL - S1
Tak więc z firmą podaną w pierwszym poście się nie udało nic załątwić. Po jednym telefonie kontakt umarł.
Zamówiłem szafę w innym sklepie, telefonicznie kompetentnie, doradztwo, bez problemowe zamówienie niestandardowej opcji (zamek szyfrowy). Dostawa z magazynu, szafa czekała aż wrócę z delegacji i została gładko dostarczono. Dalej już nie tak różowo, bo z dostawą nie dostałem ani certyfikatów, ani instrukcji obsługi, ani obiecanych stojaków na klamki. Tak więc jeszcze nie mogę polecić
Zamówiłem szafę w innym sklepie, telefonicznie kompetentnie, doradztwo, bez problemowe zamówienie niestandardowej opcji (zamek szyfrowy). Dostawa z magazynu, szafa czekała aż wrócę z delegacji i została gładko dostarczono. Dalej już nie tak różowo, bo z dostawą nie dostałem ani certyfikatów, ani instrukcji obsługi, ani obiecanych stojaków na klamki. Tak więc jeszcze nie mogę polecić
Ostatnio przesunięty w górę 24 cze 2018, 5:49 przez: Anonymous.
Pozdrawiam
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
ADIK
Lepiej trafić z 0.22 LR niż chybić z 0.44 Magnum
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość