Wniosek do WPA Poznań

DariuS

Wniosek do WPA Poznań

Postautor: DariuS » 17 lip 2018, 18:28

Za kilkanaście dni chciałbym złożyć wniosek o pozwolenie na broń (5 sport + 10 kolekcja) do WPA Poznań, a z tego co czytam coraz większy problem dostać pozwolenie sportowe bez podziału, a takie najbardziej by mi odpowiadało. Czy któryś z szanownych kolegów lub koleżanek składał w ostatnim czasie i dostał bez podziału i mógłby się takowym wnioskiem podzielić? Obiecuję butelkę wódki lub innego trunku dla tego kogo wniosku ewentualnie użyje. Słowo harcerza.

Awatar użytkownika
Camillo87

Re: Wniosek do WPA Poznań

Postautor: Camillo87 » 21 lip 2018, 22:42

Dubluje odpowiedz z innego wątku.

Napisz, że na wstępie potrzebujesz:
Pistolet BZ
Pistolet CZ
Karabin BZ
Karabin CZ
Strzelba gladkolufowa.
Możesz napisać, że w tych konkurencjach w chwili obecnej bierzesz udział, ale planujesz rozwijać swoje umiejętności strzeleckie poprzez starty w konkurencjach dynamicznych, wiec prosisz o zniesienie podziału na powyższe rodzaje broni w celu swobodnego doboru potrzebnych Ci jednostek.
Ja chyba jeszcze napisałem, że w przyszłości istnieje duże prawdopodobieństwo, że będę brał udział w konkurencjach dynamicznych w różnych klasach sprzętowych, co będzie wiązało się ze złożeniem wniosku o rozszerzenie pozwolenia.
Jeżeli masz starty w konkurencjach podstawowych, to już w ogóle fajnie.

P.S. Pozwolenia dostaniesz jak pójdziesz zarejestrować pierwsze jednostki.
0.177, 0.22LR, 9x19, 12ga

Wróć do „Jak zdobyć i nie stracić pozwolenia?”